KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15643049
nr 1564 3049
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Pastell, Figurer. Signerad. Bildmått: 22x32 cm, yttermått inklusive ram: 35x43 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 september 2023
kl 19:23:09
150 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg